Czas: Pełny etat
Lokalizacja: Warszawa - Bemowo
Zarobki: Od 5000zł brutto

Zapraszamy do naszego zespołu!

Dołącz do nas jako Samodzielna/Samodzielny Księgowy/Księgowa Wspólnot Mieszkaniowych!

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą specjalizującą się w obszarze Zarządzania oraz Administracji Wspólnot Mieszkaniowych.

Poszukujemy osoby, która chce aktywnie uczestniczyć w tym obszarze, zapewniając rzetelną i kompleksową obsługę księgową naszych nieruchomości.

Jeśli masz doświadczenie w prowadzeniu księgowości wspólnot mieszkaniowych i chcesz pracować w przyjaznym środowisku, to ta oferta jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca, pełna obsługa księgowa wspólnot mieszkaniowych; naliczanie, rozliczanie zaliczek eksploatacyjnych, mediów, funduszy, kredytów.
  • Tworzenie i kontrola dokumentów; rachunki, notatki, zaświadczenia, sprawozdania finansowe.
  • Elektroniczna archiwizacja oraz kontrola dokumentów księgowych.
  • Zakładanie, aktualizacja kartotek właścicieli; obsługa informacyjna i księgowa.
  • Komunikacja z właścicielami i mieszkańcami; odpowiedzi na zapytania mailowe i telefoniczne.
  • Tworzenie algorytmów planów gospodarczych; monitorowanie terminów wpłat.
  • Windykacja należności i zapewnienie terminowych płatności.
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów oraz analiz finansowych.
  • Przygotowywanie i składanie deklaracji podatkowych; VAT, PIT, CIT.
  • Prowadzenie pełnych procesów księgowych dla wspólnot mieszkaniowych.
  • Współpraca z działem administracyjnym w zakresie informacji i danych.
  • Dodatkowe zadania księgowe na zlecenie przełożonego.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w księgowości wspólnot mieszkaniowych.
  • Znajomość rozliczeń mediów i ustaw o własności lokali oraz rachunkowych.
  • Biegła obsługa MS Office.
  • Zaangażowanie, terminowość, umiejętność zarządzania czasem.
  • Zdolności interpersonalne i organizacyjne.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie – umowę o pracę lub B2B – pełny etat.
  • Pracę w rozwojowej firmie i przyjazną atmosferę.
  • Praca stacjonarna lub hybrydowa.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i szkolenia.

Dodatkowe benefity:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Pyszna kawa i herbata!
  • Świeże owoce i zdrowe przekąski w każdą środę!
  • Spotkania integracyjne , gdzie każdy czuje się swobodnie i komfortowo!
  • Służbowy telefon do użytku prywatnego.
  • Brak dress code’u.

Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie wyzwanie, dokładność i profesjonalizm w pracy, a jednocześnie chce się rozwijać w przyjaznym otoczeniu?

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Dołącz do naszego zespołu i wspólnie budujmy sukces naszej firmy.

Aplikuj już dziś, wysyłając swoje CV na adres biuro@ecodomum.pl lub skorzystaj z przycisku “Aplikuj teraz” na naszej stronie internetowej: https://ecodomum.pl/job-opening/2817/

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx, .rtf